Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Po wizycie „spółdzielców” staruszka straciła oszczędności życia

Niemal 7 tys zł straciła staruszka z Łomży, która do mieszkania wpuściła dwóch, rzekomo pracowników spółdzielni mieszkaniowej. - Gdy jeden z nich zagadywał 87-letnią kobietę, drugi wykorzystując jej nieuwagę przeszukał mieszkanie i znalazł kopertę z oszczędnościami – mówi Izabela Białomyzy z KMP w Łomży.

Do zdarzenia doszło w piątek około południa. Do jednego z mieszkań przy ul. Wojska Polskiego zapukało dwóch mężczyzn podających się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej. 87-letnia mieszkanka wpuściła ich do środka, bo tłumaczyli jej że przyszli w sprawie wymiany okien i kaloryferów. Okazało się, że byli to oszuści i złodzieje. Gdy jeden z nich zagadywał starszą panią, drugi wykorzystując jej nieuwagę buszował po mieszkaniu. W kredensie znalazł kopertę z oszczędnościami staruszki. Było w niej 6700zł. O tym, że koperta z pieniędzmi znikła mieszkanka zorientowała się dopiero po wyjściu „spółdzielców”. Kobieta poinformowała o zdarzeniu policję, która szuka oszustów i po raz kolejny ostrzega przed złodziejami, którzy pod byle pretekstem usiłują wejść do mieszkań starszych osób i ich okraść.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę