Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Za dwa tygodnie oficjalne otwarcie basenu

Dziś uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie nowego basenu przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Oficjalne otwarcie ma być w piątek 25 marca, ale już kilka dni wcześniej z basenu będą mogli korzystać mieszkańcy.

Jak zapowiadał prezydent Mieczysław Czerniawski zwróci się do zarządzającego basenem dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji aby w dniach 21 - 23 marca (poniedziałek – środa) basen, dla dzieci do lat 12., był udostępniany bezpłatnie. Obecny przy tym marszałek województwa Jarosław Dworzański radził, aby za darmo nie wpuszczać, a raczej za symboliczną złotówkę, a bilet miałby być dowodem na to że korzystający z pływalni zapoznał się z regulaminem obiektu „na wszelki wypadek, gdyby zdarzył się jakiś wypadek, później sprawa trafiła do sądu”.

Pływalnia która powstała na placu obok Publicznego Gimnazjum nr 1, dwa baseny – duży o wymiarach 12,5x25 metrów z sześcioma torami do pływania, oraz mniejszy i płytszy płytszy basen sportowo – rekreacyjny do nauki pływania Są tu także zjeżdżalnie oraz miejsce odnowy biologicznej i rehabilitacji z fitnessem i elementami SPA, solarium, sauną fińską i turecką czy grotą solną. Całość inwestycji pochłonęła nieco ponad 35 mln zł, przy czym część pieniędzy – ok.1/3 kosztów – pochodziło z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę