Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Majątek Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Prezydent Mieczysław Czerniawski

Dom, kilka działek, kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności, trochę akcji, 9-letni samochód i do spłaty ponad sto tysięcy złotych kredytu. W sumie swój majątek nowy prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski szacuje na ponad 800 tys zł. Nim został prezydentem miasta jego miesięczne przychody przekraczały 7 tys zł. Były to pensja w PWSIiP i emerytura.

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej UM Łomża opublikowano pierwsze oświadczenie majątkowe Mieczysława Czerniawskiego. Zgodnie z prawem teraz takie oświadczenia będzie musiał składać co roku.

Zobacz pierwsze oświadczneie majątkowe prezydenta Mieczysława Czerniawskiego


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę