Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Jeden mężczyzna nie żyje, drugi ranny trafił do szpitala. To tragiczny bilans wypadku jaki przed wieczorem wydarzył się na drodze Miastkowo – Nowogród. Samochód BMW zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął 30-letni kierowca BMW, a jego o 4 lata młodszy pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 17.20. Akcja służb ratunkowych na miejscu wypadku trwała popnad dwiegodziny. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość niedostosowana do warunków na jezdni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę