Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Deficyt trochę mniejszy

Deficyt Łomży w 2001 roku wyniósł (tylko) nieco ponad 25 mln zł. To o niemal 4,3 mln zł mniej niż planowano. Ze składanego w Ministerstwie Finansów sprawozdania Rb-NDS czyli sprawozdania o nadwyżce i deficycie wynika, że dochody samorządu miasta w ubiegłym roku były o ponad 6,5 mln zł, a wydatki o niemal 11 mln zł mniejsze niż planowano.

Sprawozdanie o nadwyżce i deficycie obrazuje ogólną sytuację finansową jednostek samorządu terytorialnego (jst). Do jego sporządzania zobowiązane są wszystkie samorządy, tj. gminy, powiaty, miasta na prawach powiatu i województwa. Ze sprawozdania przedstawionego przez Łomżę wynika, że w ubiegłym roku dochody miasta wyniosły 248,8 mln zł przy planowanych 255,4 mln zł, a wydatki wykonane 273,9 mln zł wobec 284,9 mln zł planowanych.
W ciągu ubiegłego roku miasto zaciągnęło nieco 27 mln zł kredytów i pożyczek, przy czym zgodnie z planami kwota ta miała być o niemal 3 mln zł wyższa. Ze sprawozdania wynika także, że na spłatę wcześniejszych kredytów samorząd miasta wydał 8 milionów 171 tysięcy 825 złotych i 31 groszy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę