Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Nasi agenci Avivy w Atenach

Główne zdjęcie
Nasi specjaliści z Tony Gordonem i Bhupinder ANANDem

W pamiętających starożytnych filozofów greckich Atenach, po raz pierwszy w historii, w dniach 2-4 lutego, spotkali się najlepsi europejscy agenci ubezpieczeniowi będący członkami światowego klubu MDRT. Kilkudniowe spotkanie zorganizowało Najważniejsze Stowarzyszenie Profesjonalistów Finansowych, a z regionu zaproszeni na nie zostali Zbigniew S. Ciszek z Łomży i Wioletta Mosakowska z Ostrołęki. - To niesamowite w pięknych, starożytnych Atenach spotkać kolegów z branży, najlepszych agentów. Autorzy poczytnych książek Tony Gordon, Sandro Forte dzielą się swoimi doświadczeniami rozdają autografy na swoich publikacjach – opowiada Zbigniew Ciszek.

Na tle Akropolu z Partenonem
Na tle Akropolu z Partenonem
Polski akcent
Polski akcent
Sandro Forte podpisuje książkę
Sandro Forte podpisuje książkę
Przed pałacem prezydenckim
Przed pałacem prezydenckim
Przed wejściem na kongres z organizatorami
Przed wejściem na kongres z organizatorami

MDRT jest organizacją międzynarodową, która została założona 83 lata temu przez agentów ubezpieczeniowych i stowarzysza 32.000 członków z około 500 firm w 80 krajach. MDRT organizuje coroczne spotkania w Ameryce Północnej, w których bierze udział ponad 8000 członków z całego świata. Tematy, które są prezentowane przez profesjonalistów i osobowości z działu usług finansowych i innych dziedzin zmierzają do całościowego rozwoju doradców finansowych na poziomie profesjonalnym, społecznym i indywidualnym.
Celem tej organizacji jest rozwój i doskonalenie zawodu w branży ubezpieczeniowej poprzez warsztaty edukacyjne, wymianę myśli na temat sprzedaży, marketingu oraz równowagi w życiu zawodowym i prywatnym, a wszystko to w ramach etycznego Kodeksu Postępowania.
I właśnie temu poświęcony był kongres MDRT w Atenach. Uczestniczyło w nim około 2500 najlepszych z najlepszych agentów ubezpieczeniowych ze wszystkich państw Europy.
- To zwykli ludzie, którzy robią rzeczy niezwykłe – mówi Zbigniew Ciszek dodając, że na nim  niesamowite wrażenie zrobiło spotkanie z Mehdi Fakharzadeh - 89-letnim agentem wszech czasów.  - To wspaniały, ciepły i niepoddający się człowiek. Wzór do naśladowania dla nas wszystkich -  podkreśla Ciszek.
Uczestnicy spotkania w Atenach poza zdobyciem kolejnej porcji cennej wiedzy mieli także okazję  spotkania i nawiązania nowych kontaktów z posiadającymi doświadczenie i osiągającymi sukcesy w pracy współpracownikami.
- Kongres MDRT to dzielenie się pomysłami zwiększającymi efektywność zawodu agenta. Tegoroczny przyniósł mi przypływ świeżej inspiracji oraz energii do działania i osiągania wysokich celów w ubezpieczeniach życiowych – podkreśla Wioletta Mosakowska.
- Fantastyczne miejsce, fantastyczni ludzie, spotkanie z przyjaciółmi, których nie widziało się kilka miesięcy – dodaje Jacek Magdziarz - agent AVIVY z Warszawy.
Kongres, kongres i po kongresie... Uzbrojeni w wiedzę i naładowani pozytywna energią nasi agencji ruszają w teren do codziennej, ciężkiej, ale i satysfakcjonującej pracy. To czym zajmują się nasi najlepsi agenci najłatwiej sprawdzić w internecie: www.ciszek.pl i www.mosakowska.pl. Tu też codziennie można ich spotkać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę