Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Podał się za pracownika elektrowni i oszukał 79-latka na 500 zł. Teraz oszusta poszukują policjanci.

We czwartek w jednej z podłomżyńskich miejscowości około godziny 14.00 do mieszkania 79-latki zapukał mężczyzna podający się za pracownika elektrowni. Mówił, że musi wymienić licznik energii elektrycznej. Niczego niepodejrzewająca właścicielka wpuściła mężczyznę do mieszkania. Wewnątrz za „rzekomo” wykonaną usługę sprawca zażądał pieniędzy w kwocie 500 zł, które pokrzywdzona wypłaciła mężczyźnie. Po wyjściu fałszywego pracownika zaniepokojona 79-latka o tym zdarzeniu poinformowała mundurowych, którzy teraz szukają oszusta


Apelujemy, zwłaszcza do ludzi starszych, aby kierować się zasadą ograniczonego zaufania do nieznanych nam osób, które pukają do naszych drzwi. W każdym przypadku, kiedy spotkamy się z podobną sytuacją, prosimy o powiadomienie Policji na numer 997 lub 112.


źródło: podlaska.policja.gov.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę