Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Nietrzeźwy weekend

Sześciu pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend kolneńscy policjanci. Niechlubny rekordowy wynik to ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Podczas minionego weekendu policjanci z Kolna zatrzymali aż sześciu pijanych kierowców. Trzech z nich kierowało samochodami, natomiast trzech pozostałych rowerami. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie okazał się 50-letni rowerzysta. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Natomiast u innego mężczyzny, który również kierował jednośladem urządzenie pokazało blisko 1,5 promila. Pozostali czterej kierowcy zdecydowali się wsiąść za kierownicę samochodu mając od 0,3 do 0,6 promila. Teraz cała szóstka za jazdę po alkoholu odpowie przed sądem.

 

źródło: podlaska.policja.gov.pl

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę