Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Zambrowem

Główne zdjęcie
Zdjęcie z wypadku dzięki uprzejmości zambrow.org

Śmiertelne ofiary porannego wypadku drogowego pod Zambrowem to mieszkańcy Hajnówki i okolicy. Do tej pory zidentyfikowano pięć z sześciu ciał wyciągniętych ze zmiażdżonego opla vivaro. Kilka minut po godzinie 5. rano jadący drogą krajową nr 66 z Zambrowa w kierunku Wysokiego Mazowieckiego bus nagle, mógł wpaść w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie stanął w poprzek jezdni i został uderzony przez jadący w przeciwnym kierunku tir scania. Oba samochody wpadły do rowu.

W wypadku zginęło sześć osób - wszyscy podróżujący busem. Jak mówi Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku pięciu dotychczas zidentyfikowanych ciał – to młodzi mężczyźni w wieku do 33 lat. Wszyscy pochodzili z powiatu hajnowskiego.
Na razie policjanci nie podają co było przyczyną wypadku.  Baranowski podaje, że bus był przystosowany do przewozu osób. Kierowcy ciężarówki nic poważniejszego się nie stało. Z obrażeniami ręki trafił do zambrowskiego szpitala. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę