Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Jechał po narkotykach

30-letni mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. To on został zatrzymany w niedzielę w nocy przez łomżyńskich policjantów. Mężczyzna prowadził volkswagena golfa i był wyraźnie pobudzony i nerwowy. Badania alkomatem nic jednak nie wykazało...

Kolejnemu badaniu jakiemu został poddany 30-latek było badania na obecność w organizmie narkotyków. To badania dało wynik pozytywny, co świadczy o tym, że mężczyzna zażywał wcześniej środki odurzające. Ponadto mundurowi podczas sprawdzania golfa, którym podróżował znaleźli w aucie dwie torebki foliowe z białym proszkiem. Narkotester wskazał amfetaminę. 30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę