Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Droga Łomża - Zambrów zablokowana po wypadku

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki tuż przed godz. 8. wydarzył się na krajowej 63. Łomża - Zambrów na wysokości Starej Łomży przy Szosie. Jak informują strażacy samochód osobowy marki Honda Accord zderzył się z ciężarówką. Aby wydobyć ranną osobę z Hondy strażacy musieli rozcinać zmiażdżone samochody.

 

Jak relacjonował kierowca ciężarówki z którym zdarzyła się Honda samochód ten zjechał nagle na jego pas ruchu. Na hamowanie było już za późno.

Droga Łomża - Zambrów w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę