Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wnuczek ukradł a dziadek sprzedał

Elementy metalowych form do wyrobu prefabrykatów betonowych, metalowe płotki oraz zaczepy skradli złodziej z terenu jednej z firm w Szepietowie. Jej właściciel straty oszacował na 20 tys zł. Policjanci szybko znaleźli złodziei. Okazało się, że „towar” na złomowisku sprzedał dziadek jednego z ich.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu. Jak się okazało, sprawcy wykorzystali brak nadzoru na terenie zakładu. Wysokomazowieccy kryminalni ustalili, że odpowiedzialni za to przestępstwo mogą być dwaj mężczyźni w wielu 19 i 31 lat. Po zatrzymaniu obaj przyznali się do kradzieży. Dodatkowo policjanci ustalili, że skradzione metalowe elementy zostały sprzedane w punkcie złomu. Okazało się, że w zbyciu skradzionego towaru pomagał dziadek młodszego ze sprawców.  Teraz wszyscy zatrzymani za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę