Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Szczęścia zabrakło...

O wiele poważniejsze, niż początkowo sądzono, obrażenia doznał 23-latek, który rankiem na krajowej ósemce jadąc oplem vectra miał „czołówkę” z tirem. Mężczyzna trafił do łomżyńskiego szpitala. Ma potrzaskane kości lewej strony ciała – m.in. wieloodłamowe złamanie kości udowej, złamanie kości przedramienia i biodra.

Do wypadku doszło około godz. 5 rano w pobliżu miejscowości Ostróżne tuż za Zambrowem. Kierowca opla vectry najprawdopodobniej zasnął za kierownicą zjechał na lewy pas ruchu wprost pod jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę. Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, aby uwolnić zakleszczonego w zniszczonym samochodzie kierowce osobówki strażacy musieli użyć hydraulicznych przecinaków. Rannego mężczyznę zabrało pogotowie. Ze wstępnych informacji wynikało, że miał jedynie złamaną rękę, a okazuje się, że doznał wiele poważniejszych obrażeń.

Ruch po wypadku na krajowej „ósemce” początkowo był całkowicie zablokowany, a później odbywał się wahadłowo.  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę