Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Łotysz zatankował do pełna ciężarówkę i odjechał nie płacąc...

Grajewscy policjanci zatrzymali 36-letniego Łotysza, który na jednej ze stacji paliw zatankował przeszło 600 litrów paliwa i nie płacąc za nie odjechał. Wartość skradzionego paliwa to około 2800 zł.

Jak podaje policja około godziny 21:30 na stację paliw przy ulicy Piłsudskiego w Grajewie przyjechało łotewskie volvo. Jego kierowca zatankował przeszło 600 litrów paliwa. Mężczyzna za olej napędowy chciał zapłacić kartą płatniczą, gdyż nie posiadł przy sobie gotówki. Transakcja jednak nie powiodła się. 36-latek oświadczył, że poczeka na parkingu na kolegę, który niedługo przywiezie mu pieniądze. Jednak około godziny 2:00 Łotysz uruchomił silnik i odjechał ze stacji. Jej pracownicy natychmiast o zdarzeniu zaalarmowali policję. Dyżurny powiadomił wszystkie patrole. Mundurowi zauważyli sprawcę kradzieży jadącego w kierunku Augustowa. Chwilę później kierowca został zatrzymany.  Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę