Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelnie dźgnął ojca, trafił do aresztu

Decyzją sądu na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 35-letni Adam W. To on w sobotę wieczorem podczas sprzeczki w trakcie imprezy alkoholowej dźgnął ojca w okolice brzucha. 65-letni mieszkaniec gminy Piątnica trafił do szpitala, gdzie pomimo kilkugodzinnej walki lekarzy o jego życie niestety zmarł. Okazuje się, że Adam W. to niemalże seryjny morderca. Kilkanaście lat temu zabił własną babcię.

Jak już wczesniej informowaliśmy w sobotę wieczorem w domu na terenie gminy Piątnica odbywała się impreza alkoholowa, w której uczestniczył ojciec wraz z dwoma synami. W pewnym momencie między jednym z nich, a ojcem doszło do utarczki słownej i kłótni. Podczas awantury mężczyzna został najprawdopodobniej ugodzony ostrym narzędziem w okolice brzucha. Drugi z braci słysząc co się dzieje i widząc leżącego na podłodze zakrwawionego ojca powiadomił pogotowie. 65-latek trafił do szpitala, gdzie pomimo kilkugodzinnej walki lekarzy o jego życie niestety zmarł. Policjanci, którzy o zdarzeniu poinformowało pogotowie, jeszcze w sobotę zatrzymali Adam W. i jego o 10 lat młodszego brata. Obaj byli pijani. Starszy z nich miał 2,4, młodszy zaś 1,2 promila alkoholu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę