Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwa kilogramy amfetaminy pod Łomżą

Ponad dwa kilogramy amfetaminy zabezpieczono u jednego z mieszkańców podłomżyńskiej miejscowości. Mężczyzna, któremu przedstawiono między innymi zarzut udziału w obrocie znacznymi ilościami substancji psychotropowych, co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, już trafił do tymczasowego aresztu.

Jak ujawniła prokuratura mężczyznę jako pierwsi zatrzymali funkcjonariusze suwalskiego Wydziału Centralnego Biura Śledczego. W trakcie kontroli pojazdu, którym się poruszał ujawniono ponad kilogram amfetaminy. Przeszukanie zajmowanych przez niego pomieszczeń wykazało, że w mieszkaniu przechowywał następny kilogram tego narkotyku.

Śledztwo w sprawie dilera prowadzi V Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży, na którego wniosek Sąd Rejonowy w Łomży, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę