Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Skok” podczas szkolnej choinki

Trzech 15-latków w trakcje zabawy choinkowej ukradło pieniądze z torebek pozostawionych bez dozoru przez rodziców uczniów. Złodziej szybko zostali ujęci, a policjanci odnaleźli także część pieniędzy, które jeden z nastolatków schował pod parapetem

Jak informują policjanci do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w jednej ze szkół podstawowych w gminie Wysokie Mazowieckie. Dyżurny wysokomazowieckiej policji został wówczas powiadomiony o kradzieży pieniędzy podczas odbywające się w szkole zabawy choinkowej. Jak się okazało rodzice uczniów, którzy również byli obecni na imprezce, w jednej z klas zostawili swoje wierzchnie ubrania i torebki. W trakcie, gdy odbywało się przedstawienie przygotowane przez dzieci, sprawcy wykorzystując nieobecność rodziców w klasie ukradli z ich torebek pieniądze. Łącznie łupem złodziei padło blisko 500 złotych. Przybyli na  miejsce policjanci szybko ustalili i zatrzymali amatorów cudzej własności. Okazali się nimi trzej 15-latkowie, byli uczniowie tej szkoły. Teraz cała trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę