Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

„Bilans otwarcia” Łomży na początku lutego

Nie w połowie stycznia jak pierwotnie planowano, a na początku lutego prezydent Mieczysław Czerniawski będzie miał i ma przedstawić „bilans otwarcia”. M.in. z tego względu, na prośbę prezydenta, Maciej Borysewicz przewodniczący Rady Miasta Łomża, przesunął planowaną na przyszły tydzień sesję Rady Miasta.

Podczas planowanej na 26 stycznia sesji radni Łomży mieli odbyć tzw. I czytanie budżetu na 2011 rok. Projekt budżetu Łomży na 2011 rok przygotował jeszcze były prezydent Jerzy Brzeziński. Obecny  prezydent Mieczysław Czerniawski w piśmie skierowanym do przewodniczącego Rady wnioskował aby tę sesję opóźnić. Jak wyjaśnia Borysewicz na sesji 2 lutego prezydent ma już mieć i ma przedstawić radnym, a w ten sposób także społeczności Łomży, bilans otwarcia. W ocenie prezydenta dopiero po zapoznaniu się z tym dokumentem radni będą mogli zająć się planem tegorocznych przychodów i wydatków miasta.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę