Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

W Piątnicy działo się więcej niż w Łomży

Główne zdjęcie
24.07.2010r Nocna interwencja straży pożarnej na drodze 61, obszar gminy Piątnica

Niemal dwa tysiące interwencji podejmowali w ubiegłym roku strażacy z Łomży i powiatu. Ze statystyk wynika że w ubiegłym roku najwięcej interwencji podejmowanych było na terenie gminy Piątnica. Zanotowano tu 55 pożarów i aż 505 miejscowych zagrożeń. Kolejne w tej statystyce jest miasto Łomża, gdzie pożarów było 168, a miejscowych zagrożeń 235. To pierwszy rok w którym pod względem liczby interwencji Piątnica wyprzedziła Łomżę.

W 2010 roku mniej niż co szósty strażacki wyjazd związany był z gaszeniem pożarów. Przez cały ubiegły rok było ich bowiem 323. Pozostałe interwencje kwalifikowane były jako tzw. miejscowe zagrożenia. To wyjazdy do wypadków drogowych, otwieranie drzwi, wypompowywania wody, czy zimowe odśnieżania. W sumie strażacy naliczyli ich 1618.

Z danych wynika też, że najwięcej pracy strażacy mają zimą. W styczniu, lutym i grudniu 2010 roku w sumie było niemal tysiąc interwencji. Były to 922 miejscowe zagrożenia i 62 pożary. 

Dodajmy, że w 2009 roku na strażacy zanotowali 440 pożarów i 706 miejscowych zagrożeń. Niemal co drugie zgłoszenie notowane w 2009 roku dotyczyło samej Łomży – 222 pożary i 244 miejscowe zagrożenia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę