Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jak Łomża ma współpracować z organizacjami pozarządowymi w 2011 roku

Ponad 1,3 mln zł chce przeznaczyć Łomża w tym roku na wsparcie działań podejmowanych przez organizacja pozarządowe. Prezydent Łomży właśnie ogłosił konsultacje społeczne projektu rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi. Najwięcej pieniędzy – ponad 626 tys zł., czyli niemal połowa całej kwoty ma być przeznaczona na sport. Najmniej – niespełna 44 tys zł - na działalność kulturalną.

Jak czytamy w dokumencie opublikowanym na oficjalnej stronie miasta celem głównym Rocznego Programu jest kształtowanie partnerstwa Miasta Łomży z organizacjami pozarządowymi służącego zaspokajaniu potrzeb mieszkańców oraz wzmacnianiu aktywności społeczności lokalnej. W dokumencie określono zadania priorytetowe oraz planowaną wysokość środków na ich realizację w 2011 roku. 
Pierwszym z nich jest profilaktyka i rozwiązywania problemów patologii społecznej (230 tys zł). Na działania w zakresie ochrony zdrowia zapisano kwotę 88.830 zł. Na działania w zakresie opieki społecznej nieco ponad 100 tys zł. Na kolejnym miejscu znalazł się (626.810 zł), a za nim turystyka  (73.650 zł) kultura (43.760 zł), ochrona zabytków i opieka nad zabytkami (150.000 zł).

Uwagi i propozycje do przedstawionego projektu Programu już teraz można zgłaszać na adres poczty  elektronicznej ratusz@um.lomza.pl. W ramach konsultacji planowane jest także (we wtorek 25 stycznia) spotkanie z przedstawicieli organizacji pozarządowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę