Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Pies wybiegł na drogę, samochód wpadł do rowu

Szczęśliwie tylko niegroźnymi potłuczeniami kierowcy fiata cinquecento zakończyło się późnowieczorne zdarzenie drogowe w okolicach podłomżyńskiego Janowa na krajowej 61. Tuż przed jadący samochód wbiegł pies. Kierowca cinquecento nie zdołał wyhamować uderzył w psa, a następnie zjechał do przydrożnego rowu.

Do wypadku doszło około 19.45. Służby ratunkowe, które wezwano na miejsce zdarzenia dużo pracy nie miały. Kierowca fiata jeszcze przed ich dotarciem sam opuścił samochód. Jak się okazało nie potrzebował pomocy medycznej. Dla niego, poza zdenerwowaniem, wszystko  zakończyło się tylko lekkimi potłuczeniami.  Nieco bardziej poobijany został jego samochód, a wręcz tragicznie „przygoda” zakończyła się dla psa, który zginął pod kołami fiata.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę