Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Odwilż może być niebezpieczna

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Padający marznący deszcz sprawia że na drogach i chodnikach zrobiło się bardzo ślisko. Mimo trudnych warunków drogowych według policji na razie jest jednak spokojnie. W Łomży rano zanotowano tylko dwie kolizje drogowe, a w nocy nie było żadnego tego typu zdarzenia. Niemniej policjanci radzą aby jeśli nie jest to konieczne nigdzie się z domu nie wybierać. Specjaliści ostrzegają także przed zalegającym ma dachach śniegiem. Jeden metr kwadratowy śniegu o przeciętnej gęstości i grubości około 15 cm może ważyć około 50 kg, a mokry jest kilka razy cięższy.

Zalegający na dachach śnieg, szczególnie nieusunięty z ich płaskich powierzchni może doprowadzić do tragedii. Policjanci z Łomży przypominają, że właściciele, zarządcy i administratorzy budynków są zobowiązani ustawowo przez prawo budowlane do usuwania z dachów śniegu i lodu. Jeżeli nie zadbają o to, aby dachy były odśnieżone mogą spodziewać się mandatu lub nawet zamknięcia obiektu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę