Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Awaria usunięta. W Łomży ponownie jest ciepło

Znacznie szybciej niż pierwotnie oceniano udało się usunąć awarię w ciepłowni miejskiej. W mieszkaniach Łomży jest już i ciepło i ciepła woda. Początkowo szacowano, że usuwanie awarii może potrwać do godzin południowych.

Przypomnijmy wczoraj ok. godz. 16  w Ciepłowni Miejskiej nastąpiła awaria, polegająca na rozszczelnieniu układu rurociągów zasilających miejski system ciepłowniczy w źródle ciepła. Spowodowało to konieczność wygaszenia kotłów i zatrzymanie pracy ciepłowni. Tym samym odcięto dopływ ciepła do mieszkań.  Natychmiast do usuwania awarii przystąpiły służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Jeszcze w nocy udało się awarię usunąć. Jak  poinformowano pierwszy kocioł ponownie rozpalono o godz. 2.30, a drugi o 4.30. Rano ciepło powinno być już w 90 proc. mieszkań, zaopatrywanych w ciepłą wodę i ciepło przez MPEC,  a około południa już ciepło w całym mieście.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę