Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Śniadowa

27-letni mężczyzna został ranny w wypadku do jakiego doszło wczoraj po południu na drodze relacji Łomża – Śniadowo. To kierowca fiata uno, w który uderzyła przyczepa ciągnięta przez samochód ciężarowy.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Białymstoku do wypadku doszło ok. 13.50 w odległości ok. 8 km do granic Łomży. Jadąca, najprawdopodobniej zbyt szybko, od strony Śniadowa ciężarówka Kia z przyczepą mijała się z jadącym w przeciwną stronę fiatem, gdy nagle przyczepa samochodu ciężarowego wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w fiata. Jego kierowca, 27-letni mieszkaniec gminy Mały Płock, po tym wypadku został przewieziony na obserwację do szpitala.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę