Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Choinki już są

Dziś do łomżyńskiej siedziby Nadleśnictwa Łomża dotarł pierwszy w tym roku transport choinek. To około 150 drzewek przede wszystkim świerka pospolitego. Leśnicy szacują, że w sumie do świąt Bożego Narodzenia uda im się sprzedać w Łomży od ok 600 do nawet 800 drzewek. Choinki w Nadleśnictwie Łomża będzie można kupować do południa w wigilię.

Ceny zróżnicowane w zależności od wielkości drzewka i rodzaju, bo jak zapowiada Dariusz Godlewski Nadleśniczy Łomży obok świerków pospolitych będzie można znaleźć też bardziej „szlachetne” świerki kłujące nazywane też srebrnymi. Najmniejsze świerki pospolite w Nadleśnictwie kosztują 25 zł. O 5 złotych droższe są te srebrne. Chętni mogą dostać także nieco droższe drzewka z korzeniami, ale po nie trzeba pojechać aż do szkółki w Kołakach Wietrzychowo pod Małym Płockiem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę