Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Dla Pauliny...

Tradycyjnie podczas spotkania wigilijnego łomżyńskich przedsiębiorców wśród obecnych przeprowadzono zbiórkę pieniędzy. Tym razem zebrane datki - 3300 zł - przeznaczono na leczenie i rehabilitację 16 – letniej Pauliny Sokół z Łomży. To dziewczyna, która w kwietniu, z niewiadomych dotychczas przyczyn topiła się na pływali miejskiej w Łomży. Przez kilka kolejnych tygodni trwała walka o jej życie. Udało się. Teraz Paulina jest osobą niepełnosprawną, potrzebuje stałej opieki, rehabilitacji i pomocy... Niestety jest to bardzo kosztowne, dlatego każde wsparcie dla jej rodziny jest bezcenne.

„Leczenie i Rehabilitacja Pauliny potrwa jeszcze jakiś czas. Można mówić nawet o kilku latach intensywnej rehabilitacji. Paulina musi nauczyć się prawie wszystkiego od nowa, a to wymaga czasu, sił, determinacji, ale również wysokich nakładów finansowych. Niestety nie ma możliwości stałej rehabilitacji w publicznych placówkach, a dodatkowo do każdego miejsca w takiej placówce „stoi” kolejka chorych. Koszty rehabilitacji są wysokie, a w dłuższym okresie nasza rodzina nie będzie w stanie ich udźwignąć” - napisał  Grzegorz Sokół, brat Pauliny na założonej specjalnie dla niej stronie internetowej www.dlapauliny.pl.  To on podczas wczorajszego dorocznego spotkania opłatkowego Łomżyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej odebrał zebrane przez przedsiębiorców pieniądze.  W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście m.in.: JE ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego – Jacek Piorunek, Starosta Łomżyński – Krzysztof Kozicki, Naczelnik Urzędu Skarbowego – Ireneusz Wierzbowski, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – mł. insp. Robert Marciniak, przedstawiciele nauki, radni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę