Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Prawie rozbójnik

Łomżyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę, który na początku grudnia na osiedlu Górka Zawadzka zaatakował dwóch chłopaków. W obu przypadkach używając przemocy mężczyzna żądał i szukał pieniędzy ale ich nie znalazł. Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży sąd nie przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie 33-latka z Łomży.

Do zdarzeń doszło 2 grudnia. Jak relacjonuje Dąbrowski około godz. 21 w okolicach ulicy Staffa 33-latek podszedł do chłopaka uderzył go w twarz, zażądał pieniędzy, a następnie przeszukał kieszenie jego ubrania, ale nic w nich nie znalazł. Godzinę później ten sam mężczyzna napadł na innego młodego mężczyznę w okolicy ul. Żeromskiego. Przewrócił ofiarę, kopał po całym ciele, przeszukał kieszenie ubrania, ale także tym razem nie nic nie zabrał, bo nic nie znalazł.
Wczoraj policjantom udało się zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o dokonanie napaści.    
- Z klasycznym rozbojem mamy do czynienia wtedy, gdy napastnik używając przemocy dokona kradzieży, w tym przypadkach kradzieży nie było – podkreśla Dąbrowski.
Mimo wszystko śledczy wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 33-latka. Sąd do wniosku tego się jednak nie przychylił.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę