Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Podnosi się poziom wód w głównych rzekach regionu.

Wczoraj na Biebrzy w Osowcu woda przekroczyła stan ostrzegawczy. Rano poziom wody wynosił tu 384 cm, o był o 8 centymetrów wyższy niż dzień wcześniej. Wody jest coraz więcej także w Narwi. W górnym biegu rzeka osiągnęła stany ostrzegawcze.

Także u nas koryta rzek są pełne choć do stanów ostrzegawczych jeszcze trochę brakuje. W Burzynie na Biebrzy było wczoraj 336 cm, na Narwi w Wiźnie 424, w Łomży 315, a w Nowogrodzie 201. Wszędzie w tych miejsca na całej szerokości rzek utrzymuje się stała pokrywa lodowa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę