Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Za szybko, za ślisko...

33-letnia kobieta z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala po wypadku jaki wieczorem wydarzył się na „ósemce” pomiędzy Jeżewem a Mężeninem. Kierowca toyoty auris jadąc w kierunku Zambrowa w okolicach wsi Sikory – Bartyczki stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze wpadł do rowu, dachował i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło ok. 19.40. Jak podają policjanci kierowca toyoty ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń, a jego pasażerka nie miała już tyle szczęścia. Kobieta doznała urazu kręgosłupa. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę