Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wracają śnieżyce

Nawet do 10 centymetrów śniegu możne spaść dziś wieczorem i w nocy w regionie. Śnieg może padać także w nocy z niedzieli na poniedziałek, a później od poniedziałkowego popołudnia co najmniej do wtorku do rana.

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW, wydał właśnie ostrzeżenie przed opadami śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym, które mają się otrzymywać nad regionem od popołudnia do godz. 01:00 w nocy.
- Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm na zachodzie do 5 cm na wschodzie województwa. W połączeniu z wiatrem o średniej prędkości 25-35 km/h oraz porywami do 60 km/h, wystąpią zawieje i zamiecie śnieżne – ostrzega synoptyk dodając, że możliwe są utrudnienia komunikacyjne w tym śliskość na drogach i tworzenie się zasp.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę