Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Uciekał policjantom, w ciężkim stanie trafił do szpitala

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Nieprzytomny, w ciężkim stanie 27-letni mieszkaniec gminy Szczuczyn trafił do szpitala. Mężczyzna w wczoraj wieczorem uciekał samochodem marki audi przed policyjnym radiowozem. W pewnej chwili wpadł w poślizg, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Siła była tak duża, że mężczyzna wypadł z audi przez boczną szybę.

Jak podają policjanci wczoraj około godziny 19.20 na drodze numer 61 pomiędzy miejscowościami Guty - Szczuczyn policjanci z Grajewa zauważyli audi, które wykonywało niebezpieczne manewry na drodze. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Kierowca zlekceważył sygnały dawane przez policjantów nakazujące zatrzymanie się i zaczął uciekać w kierunku Szczuczyna. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi jechał bardzo szybko wyprzedzał ciężarówki omal nie doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka innym pojazdem. W pewnej chwili uciekający samochód wpadł w poślizg, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. 27-letni mieszkaniec gminy Szczuczyn wypadł z audi przez boczną szybę. Nieprzytomny mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego. Policja podaje, że rannemu mężczyźnie pobrano krew na badanie. Ma ono wykazać, czy w chwili zdarzenia był on trzeźwy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę