Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Kołakowski: Dziekuję za poparcie

Główne zdjęcie
Lech Antoni Kołakowski

Serdecznie dziękuję mieszkańcom Łomży, którzy wczoraj, mimo śniegu i mrozu, poszli do lokali wyborczych i oddali na mnie swoje głosy. Dziękuję za te wszystkie 6722 głosy poparcia i za każdy z nich z osobna. Pozostaję Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i, tak jak dotychczas, z tego miejsca będą zabiegał o sprawy Łomży.

Liczę na współpracę z nowym prezydentem Łomży, a ze swej strony deklaruję chęć takiej współpracy z Panem Mieczysławem Czerniawskim, i innymi samorządowcami Ziemi Łomżyńskiej  w celu rozwiązywania problemów z jakimi borykają się mieszkańcy Łomży i okolicznych miejscowości.

Lech Antoni Kołakowski

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę