Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Pijany na śliskiej drodze

Śliska nawierzchnia drogi to dla niektórych zbyt mała wyzwanie. Za kierownice swoich aut wsiadają dodatkowo oszołomieni alkoholem. Policjanci z Kolna informują, że wczoraj zatrzymali dwóch takich delikwentów. Jeden z nich miał blisko 3 promile alkoholu.

Wczoraj po południu kolneńscy policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi. Jego kierowcą okazał się 34-letni mężczyzna. Gdy mundurowi zbadali stan jego trzeźwości okazało się, że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Godzinę później mundurowi skontrolowali 37-latka, który wsiadł za kierownicę nissana mając ponad pół promila. Teraz obaj kierowcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę