Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pobity na dworcu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwóch młodych mężczyzn zaatakowało, pobiło i okradło 21-latka czekającego na autobus na łomżyńskim dworcu PKS. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Już po kilkunastu minutach od rozboju policjanci zatrzymali napastników. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój, którego dokonali grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak podają policjanci w piątek wieczorem łomżyńscy otrzymali informację o pobiciu młodego mężczyzny w rejonie dworca PKS. Na miejsce natychmiast wysłanych zostało kilka radiowozów. Mundurowi w rozmowie z 21-letnim pokrzywdzonym ustalili, że gdy ten czekał na autobus podeszło do niego dwóch sprawców. Bez słowa zaczęli go bić pięściami w głowę. Jeden z nich złapał ofiarę za rękę i ściągnął jej zegarek. Po tym napastnicy uciekli. Policjanci niespełna po kilkunastu minutach zatrzymali dwóch młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi, który przekazał mundurowym pokrzywdzony. Okazało się, że mięli oni przy sobie skradziony zegarek. 22 i 19-latek trafili do policyjnego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę