Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Złodziej w areszcie

Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu 21-letni mieszkaniec Łomży. Młody mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie serii usiłowań włamań, włamań i kradzieży z włamaniem do mieszkań, lokali i samochodów na terenie miasta. Jak podaje podkomisarz Sławomir Dąbrowski złodziej działał od lipca do listopada i przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Policjanci naliczyli 11 przestępstw w których uczestniczył 21-latek. Łącznie skradł mienie warte około 10 tys zł. Mężczyźnie, wobec którego w piątek sąd zastosowała tymczasowy areszt na trzy miesiące, grozi wieloletnie więzienie, bo jest recydywistą.
Wraz z nim w ręce policji wpadło także dwóch innych młodych łomżan. 16- i 15-latek pomagali mu w kradzieży trzech rowerów z jednej z piwnic. Oni mają odpowiadać przed sądem ds. nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę