Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Maciej Zajkowski: Dziękuję za dobry wynik

Główne zdjęcie
Maciej Krzysztof Zajkowski

Moja najbliższa rodzino, przyjaciele i znajomi, moi wyborcy. Dziękuje za oddane głosy na moją osobę w wyborach do Rady Miasta. Tak dobry wynik postrzegam w kategoriach oceny moich działań dla rozwoju naszego miasta. Współpraca z wieloma z Was była, jest i będzie dla mnie dalszym wyzwaniem, a dobry wynik mobilizuje do dalszej pracy.

Jeszcze raz wszystkim ludziom dobrej woli dziękuje za wsparcie i okazywane dowody poparcia. Społeczna działalność, aktywne wspieranie sportu oraz rozwój gospodarczy pozostaną nadal w moim kręgu działań.
Przy okazji gratuluję wszystkim nowym radnym zdobytego obywatelskiego mandatu, a kandydatom na Prezydenta znakomitego wyniku wyborczego.
Drodzy mieszkańcy Łomży pamiętajcie także o drugiej turze wyborów Prezydenta Miasta Łomża, to ważne.

Maciej Krzysztof Zajkowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę