Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Prowadzi Kołakowski przed Czerniawskim

Po opublikowaniu oficjalnych danych z 10 (z 35 znajdujących się na terenie miasta) obwodowych komisji wyborczych z Łomży w wyścigu do fotela rezydenta prowadzi Lech Kołakowski PiS przed Mieczysławem Czerniawski SLD. Rożnica między nimi wynosi niespełna 1 punkt procentowy. Kołakowski ma 27,82% poparcia, a Czerniawski 27,16%. W 10 obwodach do głosowania na kandydata PiS oddano 1003 głosy, a na kandydata SLD 979.

Kolejni są Jerzy Brzeziński z 13,31%,  Andrzej Grodzki 11.96%, Jacek Piorunek 11,2%, Tadeusz Zaremba 5,38% i Piotr Grabani 3,25%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę