Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kredyt na spłatę wcześniejszych kredytów i pożyczek

Miasto Łomża ogłosiło przetarg którego przedmiotem jest usługa bankowa dotycząca zaciągnięcia długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 6 280 615 złotych na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek. Kredyt ma być wykorzystany jeszcze w tym roku.

Zgodnie ze specyfikacją zamówienia okres  kredytowania ma wynosić 49 miesięcy od dnia zawarcia  umowy. Miasto chce aby karencja w spłacie I raty kredytu sięgała do 30 marca przyszłego roku. Pierwsza spłata raty kapitałowej miała by nastąpić 31 marca, a pierwsza spłata  odsetek na koniec grudnia 2010 r.
Zgodnie z przedstawionym harmonogramem spłaty raty zaciąganego kredytu wynika że w 2011 roku Łomża kwartalnie spłacałaby po 250 tys zł, a w kolejnych latach po 430 – 450 tys zł. Do tego należałoby jeszcze doliczyć koszty kredytu czyli prowizję bankową i odsetki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę