Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kwaśniewski na finiszu Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski i Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski, były Prezydent RP, na kilka dni przed wyborami samorządowymi wsparł Mieczysława Czerniawskiego ubiegającego się o fotel prezydenta Łomży. - Życzę aby Twoja aktywność w wyborach prezydenckich była taka jak moja – dwa starty i dwa zwycięstwa – mówił Kawśniewski do Czerniawskiego.

Witając Aleksandra Kwaśniewskiego, i dziękując mu za wsparcie, Mieczysław Czerniawski mówił: „nigdy przez myśl mi nie przeszło, ze mogę Pana gościć na finiszu mojej kampanii prezydenckiej.”
Czerniawski podkreślał, że jego głównym punktem programu wyborczego jest „edukacja szansą Łomży”. Mówił, że dotrzyma zobowiązań, ale przyznał, że w sumie nic konkretnego nie obiecał, poza tym, że „będzie szukał szansy dla Łomży”.
- Będę dbał o interes wyborców a nie wybranych – dodawał zachęcają do powszechnego udziału w niedzielnych wyborach.

Aleksander Kwaśniewski krótko przypomniał historie ich znajomości sięgająca jeszcze końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Mówił że „znalazł w nim niezwykle bliskiego człowieka” i że „jako prezydent Łomży będzie spisywał się świetnie” 

Podczas spotkania wyborczego SLD w sali restauracji Amadeus było około stu osób. Wcześniej Aleksander Kwaśniewski gościł w Państwowej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, gdzie wygłosił wykład „Stan i perspektywy relacji Unia Europejska - Stany Zjednoczone Ameryki – Rosja”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę