Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Prezenty dla strażaków...

Główne zdjęcie
Ksiądz Radosław Kubeł, duszpasterz ratowników, poświęcił nowo otrzymany sprzęt strażaków.

Łódź aluminiową z przyczepką, specjalistyczną sprężarkę i urządzenie do testowania aparatów tlenowych i masek dla płetwonurków otrzymali strażacy łomżyńscy od samorządowców z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Wśród przekazywanych dziś podarunków miała być także specjalna kamera termowizyjna, ale ściągane z USA urządzenie utknęło gdzieś w UE i nie zdążono jej dowieźć na dzisiejszą uroczystości.

- Dzięki tej kamerze będziemy mogli sprawdzić czy pod gruzami zawalonych budynków, jak to było np. po zawaleniu się kamienicy przy ul Długiej w Łomży, znajdują się jakieś osoby. Wtedy musieliśmy taką kamerę ściągać z Białegostoku – mówi st. bryg. Ireneusz Denysiuk Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. - Chciałbym aby zarówno ta kamera jak i łódź nie musiała być nigdy wykorzystywana, ale to, że mamy je (kamera ma być w Łomży w czwartek – dop.red.) na własnym stanie poprawia bezpieczeństwo mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego – dodawał komendantowi dziękując prezydentowi Łomży Jerzemu Brzezińskiemu i staroście łomżyńskiemu Krzysztofowi Kozickiemu.
W sumie wartość sprzętu ufundowanego przez samorządy to 165 tys zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę