Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z traktorem

Dwie osoby trafiły do szpitala, po wypadku ciągnika rolniczego z dostawczym volkswagenem. Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11.30 na krajowej 61 w miejscowości Chojny Młode.

Jak wstępnie ustalili policjanci 19-letni kierowca ciągnika rolniczego z podczepionym z tyłu beczkowozem jechał od strony Łomży. Mężczyzna chciał na skrzyżowaniu skręcić w lewo w kierunku Szczepankowa. Wykonując manewr najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka dostawczemu volkswagenowi z przyczepką. Zderzenie było na tyle silne, że wyrzucone w powietrze odłamki rozbitych pojazdów uszkodziły także znajdującą się nieopodal mazdę. W wyniku tego wypadku do szpitala z urazem głowy i obojczyka trafił 37-letni kierowca transportera oraz jego pasażer, który doznał urazu kręgosłupa. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę