Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Bukmacherzy stawiają na Kołakowskiego

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Lech Kołakowski jest faworytem bukmacherów w wyścigu po fotel prezydenta Łomży. Kurs na jego wygraną oszacowano na 2,20. Za jedną postawioną złotówkę można więc zarobić na czysto 1zł i 20 groszy.

Firma bukmacherska Tobet.com, jako jedyna w Polsce, postanowiła oszacować szanse kandydatów na prezydenta we wszystkich większych miastach w kraju. W Łomży nie ma, zdaniem fachowców, zdecydowanego faworyta. W notowaniach analityków prowadzi Lech Kołakowski. Na drugim miejscu obecny prezydent Łomży Jerzy Brzeziński (kurs na zwycięstwo - 2,50). Na 1:4 wyceniono możliwość wyborczej wygranej przez Jacka Piorunka (PO) i Mieczysława Czerniawskiego (SLD). Najwięcej można zarobić stawiając na wygraną Piotra Grabaniego (PSL). Kurs w jego przypadku wynosi 75,00.

Oto szanse poszczególnych kandydatów:
Lech Kołakowski - 2,20
Jerzy Brzeziński - 2,50
Jacek Piorunek - 4,00
Mieczysław Czerniawski - 4,00
Andrzej Grodzki - 15,00
Tadeusz Zaremba - 50,00
Piotr Grabani - 75,00

Poniżej link do oferty Tobet.com:
http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=10506


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę