Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejni handlarze narkotyków zatrzymani w Łomży

Główne zdjęcie
fot. policja

Dwóch mieszkańców Łomży podejrzewanych o handel środkami odurzającymi zatrzymali w czwartkowy wieczór łomżyńscy policjanci. Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji podczas akcji zabezpieczono amfetaminę i substancje psychotropowe z których można było przygotować dwa tysiące działek narkotyków.

Szczegółów  zdarzenia policjanci nie chcą na razie udzielać. Dąbrowski mówi jedynie, że czynności z zatrzymanymi są właśnie prowadzone. Mężczyźni mają 23 i 30 lat. Obaj są mieszkańcami Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę