Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mercedes na papierosach

Ponad 3800 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci w mercedesie, który w piątek zatrzymano do kontroli w Grajewie. Papierosy były przede wszystkim przyklejone do podwozia samochodu, ale także wokół silnika samochodu.

Jak informują policjanci podczas sprawdzania przewożonego w samochodzie bagażu mundurowi stwierdzili, że w pojeździe ukryta jest kontrabanda. Pojazd trafił na podnośnik. Dopiero tam okazało się, że ilości przewożonego nielegalnego towaru są olbrzymie. Całe podwozie auta obklejone było kartonami wypełnionymi paczkami papierosów. Dodatkowo pudełka były także wciśnięte między zderzak, i blok silnika. Łącznie podczas przeszukania samochodu policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 3800 paczek bez akcyzowych papierosów. Policjanci szacują, że Skarb Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i VAT straciłby około 30 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę