Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Potrącony 10-latek

10-letni chłopiec został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło wczoraj przed wieczorem na ul. Pięknej w Łomży. Chłopak z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łomży, gdzie pozostał na obserwacji.

Do wypadku doszło ok. godz. 17. Kierowca opla astry, przed którego na ulicę – jak wstępnie ustalili policjanci - nagle wbiegł 10-latek, nie zdążył wyhamować samochodu, i uderzył w dziecko. Policja podaje, że kierowca astry został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie i wyszło, że w chwili wypadku był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę