Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Bagiński odznaczony

Główne zdjęcie
Mieczysław Bagiński

Mieczysław Bagiński, pochodzący z Łomży przewodniczący sejmiku województwa podlaskiego został odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Order został przyznany za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej i za osiągnięcia w pracy samorządowej.

Prezydent Bronisław Komorowski nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom samorządowym z okazji jubileuszu XX-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dokonał Sekretarz Stanu minister Olgierd Dziekoński podczas obrad XX Zgromadzenia Ogólnego Związku Województw RP, które odbyły się w Muzeum Narodowym w Kielcach.
Mieczysław Bagiński otrzymał najwyższe odznaczenie z 11 uhonorowanych samorządowców.

cz
pon, 25 października 2010 07:34
Data ostatniej edycji: pon, 25 października 2010 09:03:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę