Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wystrzałowe znalezisko w bloku

Nietypowego odkrycia dokonali wczoraj łomżyńscy policjanci. W jednym z mieszkań w bliku przy ul. Księżnej Anny znaleźli różnego rodzaju łuski i amunicję. Policjanci wezwali na miejsce saperów ale ci przyjechali dopiero rano. Znaleźli m.in. dwa zapalniki i 11 amunicji. Właściciel mieszkania noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży mieszkanie z amunicją policjanci znaleźli nieco przypadkowo. Jego właściciel został zatrzymany na próbie kradzieży w jednym ze sklepów. Okazało się, że nie miał przy sobie dokumentów i właśnie po nie wraz ze sprawcą policjanci udali się do mieszkania. Tu zaskoczyła ich kolekcja jaką zgromadził 35-latek. Były nią łuski po nabojach, ale wśród nich były także całe naboje. Wezwani na miejsce saperzy przyjechali dopiero dziś rano i potwierdzili, że wśród pustych łusek jest także kilkanaście sztuk pełnej amunicji, a nawet dwa zapalniki. Łomżanin, który noc spędził na policji tłumaczył, że wszystko co w mieszkaniu zgromadził znalazł, przy pomocy wykrywacza metali.             

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę