Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejka ruszy po 14.00

Od czwartku od godziny 14.00 Miejska Komisja Wyborcza w Łomży rozpocznie przyjmowanie list kandydatów na radnych Rady Miasta i Prezydenta Łomży. Kandydatów będzie można zgłaszać w codziennie - każdy dzień roboczy - przez dwie godziny. Wyjątkiem będą tylko piątek 22 października i środa 27 października. W te dni Komisja zgłoszenia będzie przyjmowała od południa do północy.

Miejska Komisja Wyborcza w Łomży urzęduje w swojej siedzibie w pokoju 201 Urzędu Miejskiego przy Starym Rynku. Zgłoszenia list kandydatów na radnych wybieranych do Rady Miejskiej, odrębnie dla każdego okręgu wyborczego utworzonego dla wyboru tej Rady, będą przyjmowane od czwartku (14 października) od godziny 14.00. Codziennie, w dni robocze do 22 października – to ostatni dzień w którym można rejestrować listy – zgłoszenia będą przyjmowane przez dwie godziny do 14.00 do 16.00  W piątek 22 października Komisja będzie czekała na zgłoszenia list od 12.00 do 24.00.
Podobnie będzie z przyjmowaniem kandydatów na Prezydenta Miasta. Zgłoszenia te mogą być dokonane najpóźniej do środy 27 października 2010 r. do godz. 24.00. W poniedziałek 25 i wtorek 26 października Miejska Komisja Wyborcza będzie urzędowała od godz. 14.00 do godz. 16.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę