Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gaudeamus w łomżyńskiej PWSIiP

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Ponad dwa tysiące studentów rozpoczęło uroczyście nowy rok akademicki w Państwowej Wyższej Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. "Mimo niżu demograficznego mamy najwyższy nabór w siedmioletniej historii szkoły"- podkreślał na inauguracji rektor łomżyńskiej uczelni, Robert Charmas. Niewątpliwie jest to także zasługa dwóch nowych kierunków studiów - pracownik socjalny oraz administracja, którą dzięki unijnemu dofinansowaniu można w Łomży studiować bezpłatnie także w systemie zaocznym.

Pierwszy raz progi łomżyńskiej uczelni przekroczyło w tym roku prawie 900 studentów, w tym sześcioro zagranicznych gości z Litwy, Hiszpanii i Turcji. Przyjechali do Łomży w ramach międzynarodowej wymiany studentów Erasmus.

Studenci cenią PWSIiP m.in za atmosferę nauki i poziom przekazywanej wiedzy - w ostatnim rankingu "Rzeczpospolitej" łomżyńska uczelnia znalazła się wśród państwowych wyższych szkół zawodowych na szóstym miejscu w Polsce.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę