Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Budujemy „żywy pomnik” Janowi Pawłowi II

„Jan Paweł II – Odwaga Świętości” - pod takim hasłem obchodzony jest X Dzień Papieski. W jego ramach we wszystkich kościołach w Polsce zbierane są dziś pieniądze na stypendia dla zdolnej, ale biednej młodzieży. Stypendyści są „żywym pomnikiem” budowanym przez Polaków Janowi Pawłowi II.

Zbierane przed kościołami w Łomży i całej diecezji łomżyńskiej pieniądze trafiają na  ustanowiony przez ks. bp. Stanisława Stefanka fundusz Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej. Od 2000 roku komisja stypendialna przyznała ponad 1000 stypendiów dla młodzieży z trzech typów szkół – gimnazjów, liceów i szkół wyższych. Na pomoc mogą liczyć osoby pochodzące z ubogich rodzin, ale osiągające bardzo dobre wyniki w nauce. Poza tym stypendium Papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej może dostać tylko jedna osoba w rodzinie, posiadająca opinię proboszcza parafii.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę